با ما تماس بگیرید

مینی ظرف غذای برقی صورتی Mini Electric Lunch

مینی ظرف غذای برقی Mini Electric Lunch مدل جدید پینک که اندازه: تقریبا 18 x 17cm / 7.1 x 6.7 اینچ وزن بسته: تقریبا. 920 گرم 928 گرم میباشد درست است که مینی هست ولی دارایی دو طبقه ظرف داخل استیل میباشد که به راحتی ظرفیت لازم برای یک وعده غذا کفایت مینماید.بدنه این ظرف غذای برقی استیل چندکاره گرمکن و بخار پز از پلاستیک درجه یک مقاوم به گرما میباشد و غیر سمی هست و غذا را بصورت مساوی و یک دست گرم مینماید کاسه هایی داخل استیل ضد زنگ و قابلیت جدا شدن از بدنه ظرف جهت شستشو را دارند تا کنون انواع ظرف های غذای برقی زیادی وارد بازار شده است که پینک آن مورد استقبال بیشتر بوده


مینی ظرف غذا برقی
ظرف غذای برقی استیل چند کاره است که می تواند مواد غذایی و برنج و خورش را گرم کرده و گرم نگه دارد. ایده آل برای افراد مشغول به کار در بیرون از منزل که قصد دارن  بودجه ای کم صرف غذای رستورانی بکنند و مواد غذایی پخته شده در خانه را بخورند و هزینه غذا خوردن را کاهش دهند. ظروف از جنس استیل ضدزنگ و پلاستیک با کیفیت را در داخل ، غیر سمی ، غیر چسبان و ایمن برای استفاده در منزل و محل کار خود است. می توانید هر روز از آن برای حمل و گرم کردن وعده های غذایی مناسب در دفتر خود استفاده کنید و می توانید در هر زمان که بخواهید از آن استفاده کنید. محصول با کیفیت با قیمت مناسب ، ارزش خرید!

ظرف غذا برقی کوچک
Generic 220V 2 Layer Mini Electric Lunch Box Food Container Portable Heating Device Pink

Description:

Our lunch box has multi-function that can store, heat food, steam, stew and keep warm. Ideal for busy people on a budget who want to eat home cooked food and reduce the expense of eating out. Adopt the quality plastic shell and food grade stainless steel containers inside, non-toxic, non stick and safe to use in home and office. You can use it everyday to carry and conveniently heat meals in your office and you can also use it to whenever you travel. Quality product at good price, worth buying!


Features:

  • Made of high quality food grade plastic, high temperature resistant, and non-toxic.
  • Automatic power-off protection, when there is no water in the base, it will automatic power off, safer.
  • 360° heating, narrowing the scope of water is heated, to guarantee the food heated evenly, make food more delicious.
  • Stainless steel inner bowls to separate food, also high temperature and corrosion resistant.
  • With sealing cover, good sealing effect and retain freshness.


Specifications:

Condition: 100% New

Material: ABS

Voltage: 220V

Power: 200W/50HZ

Color: Pink, Black (Optional)

Size: Approx. 18 x 17cm / 7.1 x 6.7inch

Package Weight: Approx. 920g~928g


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات