بازسازی آسانسور و نوسازی آن به صورت اقساطی در سال ۱۴۰۱ پیروز پرواز

البته جدول زمانی بازسازی آسانسور، برای هر نوع از آسانسور، می‌تواند متفاوت باشد. بازسازی آسانسور (یا مدرن سازی آسانسور) فرآیند به‌روزرسانی قسمتهای مهم آسانسور است، تا بتواند با توجه به پیشرفت‌های روز از پس فن‌آوری‌های جدید برآید و همچنین عملکرد بهتری نیز نسبت به گذشته داشته باشد. موارد مربوط به ایمنی آسانسور بهبود پیدا کند و زیبایی مورد انتظار حال حاضر را به دست آورد.

ورق استیل ضد خش به دلیل کیفیت بالاتر و استحکام و زیبایی نسبت به پوشش های دیگر، یعنی فرمیکا و ام دی اف، قیمت بالاتری دارد. البته گاهی پوشش داخلی کابین با استفاده از آینه کاری نیز انجام می‌شود. اما در کابین نیمه استیل، پوشش داخلی کابین نیمی از جنس استیل و نیمی دیگر از ام دی اف ساخته شده است. که استفاده از ام دی اف در این نوع پوشش هزینه بازسازی کابین آسانسور را کمی کاهش می دهد. ناگفته نماند که هماهنگی بین استیل و ام دی اف طرح زیبا و جذابی را در کابین می سازد. همانطور که گفته شد برای بازسازی پوشش فضای داخلی کابین از اجناس مختلفی استفاده می شود.

آسانسورهای قدیمی از نظر ظاهری فاقد زیبایی بوده ، از لحاظ فنی نیز عموما فاقد ایمنی کافی میباشد.نوسازی میتوان این امکان را به ساختمان های موجود بدهد که ضمن استفاده از امکانات موجود ، حس زیبایی و امنیت را به مسافرین القا نموده. نتیجه‌ای که می‌توان از موارد گفته‌شده گرفت این است که به دلیل مشخص و ثابت نبودن موارد بازسازی آسانسورها امکان سواستفاده افراد افزایش می‌یابد و افراد سودجو می‌توانند از این موضوع بهره‌برداری کرده و شما را مجبور به تعویض و یا تعمیر قطعات سالم آسانسور بکنند. چه ساختمان­تان تجاری بشد و چه مسکونی، سیستم آسانسور به منزله قلب ساختمان در دیدگاه افراد نسبت به ساختمان و خانه تاثیر به‌سزایی دارد. یک آسانسور قدیمی پرسروصدا با تجهیزات قدیمی و کابین فرسوده، همه‌چیز را قدیمی جلوه می‌دهد و احساس نامناسب بودن محیط را در افراد به‌وجود می‌آورد.

نوسازی کابین آسانسور

تست کردن اجزای برای اطمینان از عملکرد درست دستگاه در هنگام بروز مشکل و تنظیم پارامتر های کنترلی آن موجب ایمنی آسانسور می‌ شود. تامین رضایت مندی مشتری با ارائه محصولات و خدماتی که نیازمندی های مشتری را از لحاظ کیفی و کمی برآورده می سازد. حدود 5% آسانسورها با کیفیت عالی، 12% کیفیت خوب، 20% با کیفیت متوسط و 63% با کیفیت حداقل است.

بازسازی آسانسور و نوسازی آن به صورت اقساطی در سال ۱۴۰۱ پیروز پرواز بازسازی باعث می شود بدون تغییرات وسیع و گسترده سیستم آسانسور،آنها را با مدرن ترین تجهیزات روز مجهز کرده و آرامش،آسایش،زیبائی و راحتی را هدیه بگیرید. به یاد داشته باشید که با نوسازی آسانسور این امکان وجود خواهد داشت که بدون احتیاج به تغییرات وسیع و گسترده، سیستم آسانسور خود را با مدرن‌ ترین تجهیزات روز مجهز کرده و آرامش، آسایش، زیبایی و راحتی را هدیه بگیرید. جایگزینی آسانسور موجود با آسانسوری جدید باید همیشه آخرین گزینه باشد، زیرا نه تنها برای شما بسیار گران تمام خواهد شد، بلکه بدترین گزینه برای محیط زیست نیز به حساب می‌ آید. در مدت استفاده از هر آسانسوری زمانی پیش می‌آید که دیگر تعمیرات مداوم و هر ساله همان قطعات قدیمی توجیه منطقی، مالی یا لجستیکی ندارد. سرویس کردن مداوم و چندباره موجب افزایش هزینه‌ها می‌شود، یافتن قطعات برای تعویض سخت‌تر می‌شود و زمانی که آسانسور خارج از سرویس است گاهی بیش از زمانی می‌شود که این وسیله قابل استفاده و در دسترس ساکنین است. پاسخ دان به این پرسش می‌تواند ساده باشد، اگر خرابی و بازسازی آسانسور مزاحمتی را برای ساکنان ساختمان ایجاد نمیکند، می‌تواند وقت آن باشد که در بازسازی آسانسور خود سرمایه‌گذاری کنید.

  • اعزام کارشناس به محل پروژه و انجام کارشناسی دقیق توسط کارشناس شرکت آتیس.
  • ۲- انتخاب قطعات جدید جایگزین قطعات معیوب، به صورتی که با قطعات سالم آسانسور همخوانی داشته باشد و از تعویض قطعات سالم جلوگیری شود.
  • بد نیست قبل از اینکه به تعویض کل کابین فکر کنیم به بازسازی داخل کابین توجه کنیم.
  • با توجه به کدهای ایمنی ساختمان و نوسازی‌های شهری که هر چند سال اجرایی می‌شوند، هر چه به جلو می‌رویم، بازرسان مربوطه در مورد آسانسورها دقیق‌تر و سختگیرانه‌تر نسبت به گذشته عمل می‌کنند.
  • البته گاهی پوشش داخلی کابین با استفاده از آینه­‌کاری نیز انجام می‌شود.
  • یکی دیگر از قسمتهای مهم در بازسازی کابین آسانسور تعویض و نوسازی سقف آن است.

ما با سالها تجربه پس از تست و بازبینی کلی قطعات نصب شده و بررسی عملکرد کلی سیستم، بهترین راه حل برای مشکلات مربوط به آسانسور را در اختیار شما قرار خواهیم داد. قیمت کفپوش آسانسور نیز متناسب با نوعی که انتخاب می‌کنید متغییر است. کفپوش برچسبی آسانسور برای شما در حدود چند صد هزار تومان هزینه خواهد داشت؛ اما اگر مدنظر داشته باشید از کفپوش جنس سنگ استفاده کنید، به تبع قیمت کفپوش آسانسور افزایش خواهد داشت. آسانسورها بعد چند سال کارکرد، فرسوده میشوند و برای داشتن ایمنی لازم نیاز به جنرال سرویس دارند. آسانسورها نیز مانند سایر اجزای یک ساختمان، بعد از مدتی به بازسازی نیاز پیدا می کنند و باید هرچه زودتر برای بازسازی آسانسور و تعمیر آنها اقدام کرد. این شرکت مفتخر است که با تجهیز ساز و کار اجرایی مناسب و با بهره گیری از تجارب مهندسین و کارشناسان مجرب خود بتواند سهم ناچیزی در ارائه خدمات فنی و مهندسی در صنعت آسانسور و در شرایط موجود کارفرمایان محترم را داشته باشد.

هر ماشین بین دو ریل راهنمای عمودی با دندانه‌های فلزی محکم که تا انتها روی آنها جاسازی شده، حرکت می‌کند. در صورت شکستن کابل، قلاب‌ها به بیرون می‌چسبند و در دندانه‌های فلزی ریل‌های راهنما گیر می‌کنند و ماشین را با خیال راحت در موقعیت قفل قرار می‌دهند. کنترل کننده معمولاً ولتاژ بین ۱۲ ولت تا ۲۴ ولت را روی سیستم کنترل تنظیم می‌کند، فقط موتور به منبع تغذیه ۳ فاز نیاز دارد. منبع تغذیه ولتاژ پایین برای اجزای کنترل کننده و تجهیزات برای کنترل آسانسور است. این نوع تعمیر می‌تواند ماشین‌های قدیمی را قادر به ارائه خدمات عالی‌تر برای سال‌های آتی و حتی پس از ۳۰ تا ۴۰ سال آینده کند.

اما امروزه از موتور های کم ‌مصرف با تولید حرارت بسیار کم و بدون نیاز به فن در اسانسور استفاده می‌ شود. لذا در بازسازی آسانسورهای قدیمی به سبب استهلاک قطعات ، مصرف انرژی بالا، ایجاد سر و صدا و عدم ایمنی کافی، هزینه بازسازی آسانسور بسیار توجیه پذیر می باشد. جدا از موضوع سرویس و تعمیر دوره ای این آسانسورها که حتما باید در جهت حفظ امنیت انجام شود، وضعیت داخل کابین های آسانسورها نیز نیاز به تعمیر و بازسازی دارد. بر این اساس محاسبه قیمت بازسازی کابین آسانسور باید توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود. سلیقه و توقع شما در برآورد قیمت بازسازی کابین آسانسور نقش موثری دارد. در خیلی از موارد، طراحی داخلی کابین ها بر اساس مدل های قدیمی هستند و با سلیقه امروزی شما سازگار نیستند.

به این ترتیب که کافی است پروفایل افراد متخصص در زمینه بازسازی آسانسور در تهران را در سایت خدماتی معتبری مانند سنجاق بررسی کنیم و با در نظر گرفتن بودجه خود برای این سایت آتیس کار اقدام کنیم. شرکت های معتبر زیادی نیز در این زمینه فعالیت دارند که تمام آنها از طریق اینترنت قابل پیگیری هستند و به طرق مختلفی می توانید با آنها در ارتباط باشید. متریال های مورد استفاده، نقش تعیین کننده ای بر روی قیمت بازسازی کابین آسانسور دارند.

متریال مورد استفاده در زیباسازی اسانسور ، نقش تعیین کننده ای بر روی هزینه بازسازی کابین آسانسور دارند. نوع جنس بدنه، تزئینات اسانسور و سقف کابین ، تجهیزات روشنایی مورد استفاده، نوع پنل های کنترل و سایر تجهیزات مورد استفاده در کابین و یا به طور کلی تعویض کابین از عواملی است که قیمت بازسازي و نوسازی آسانسور را متغیر می نماید. اما نوع و برند تجهیزات و قطعاتی که جهت بهبود بخش فنی آسانسور تعویض می گردند نیز، یکی دیگر از عوامل مؤثر بر هزینه بازسازی و نوسازی کابین آسانسور به شمار می روند. محاسبه قیمت بازسازی کابین آسانسور با توجه به اقداماتی که برای بازسازی صورت می گیرد انجام می شود.

بازسازی آسانسور یعنی چه؟ چقدر هزینه دارد و چگونه انجام می‌شود؟