تعمیر شارژر لپ تاپ Laptop در ولیعصر با آدرس و تلفن خدمات مهندسی آرمان-شارژر لپتاپ مستر جانبی

تعمیر شارژر لپ تاپ Laptop در ولیعصر با آدرس و تلفن خدمات مهندسی آرمان-شارژر لپتاپ مستر جانبی

مشکل روشن نشدن لپ تاپ / روشن نشدن لپ تاپ اچ پی می تواند بسیار نگران کننده باشد اما به معنای خرابی کامل دستگاه نیست. به خاطر داشته باشید که خواندن ولتاژ در مولتی متر شما بر اساس ولتاژ خروجی مشخص شده توسط شارژر لپ تاپ شما متفاوت خواهد بود. بنابراین، ابتدا مقادیر ولتاژ را روی آداپتور AC خود بررسی کرده و آنها را با خواندن مولتی مترهای ذکر شده در بالا مقایسه کنید.

لپ تاپ لنوو سری flex

پیش از هر چیز دانستن این نکته ضروریست که ۹۹ درصد از شارژر لپ تاپ های موجود در بازار ایران اصل نمی باشند. این یک خبر بد نیست ، چرا که کیفیت شارژرهای اصل و شارژرهای غیر اصل اما با کیفیت خوب تفاوت چندانی ندارد. پیشتر ذکر شد که تکنولوژی شارژر لپ تاپ آنقدر پیچیده نیست که سازندگان شارژر و آداپتور از نائل شدن به آن باز مانده باشند.

آداپتور 20 ولت 3.25 آمپر لنوو

این مشکل اغلب به عنوان یک ارور سیستم عامل شناخته می‌شود و زمانی به وجود می‌آید که فایل‌های سیستمی لپ تاپ قادر به شناسایی سخت افزاری باتری لپ تاپ نباشند. اما این همه چیز نیست و حتی ممکن است واقعا مشکل از سخت افزار لپ تاپ قیمت شارژر لپ تاپ دل باشد. عوامل مختلفی وجود دارند که ممکن است این ارور را به کاربران بدهند.

لپ تاپ‌ها جزو دستگاه‌های برقی هستند که به وسیله‌ی باتری روشن می‌شوند، باتری‌هایی که شارژ آن‌ها دائمی‌نیست. از سوی دیگر استفاده قطعات لپ‌تاپ از جریان برق DC ، این اتفاق ( مصرف کمتر انرژی ) را امکان‌پذیر تر کرده است. برای تعویض و به عبارتی ترمیم کابل شارژ لپ تاپ خود کافی است مراحل زیر را قدم به قدم پیش ببرید. دست کش ایمنی داشته باشید و در نور کافی این کار را انجام دهید.

ربات انسان‌نما سایبروان شیائومی نواختن درام را می‌آموزد

در این ارتباط بهتر است بدانید که حرارت و گرمای باتری لپ تاپ منجر می گردد که در عملیات شارژ شدن، برخی از تداخلات رقم خورد. بنابراین به هنگامی که شما هنوز نمی دانید عامل شارژ نشدن باتری لپ تاپ چه می باشد، با دستی که دارای حرارت معمولی است، اندکی باتری را لمس نمایید و مقدار دمای آن را بررسی کنید. دلیل قطع و وصل شدن شارژر لپ تاپ بدین اساس، شما می توانید به راحتی به سیستم و باتری اندکی استراحت بدهید و کاری کنید که باتری شما خنک شود. طبق نظر کارشناسان فروشگاه ( پارتاکو ) خرید شارژر لپ تاپ SAMSUNG 19V 3.16A با کیفیت اورجینال انتخاب بهتری است. انواع شارژر لپ تاپ HP که در فروشگاه اینترنتی قطعات لپ تاپ پارتاکو موجود است از نظر کیفیت و کاربرد ضمانت دارد. البته این موضوع درمورد انواع شارژر برای همه لپ تاپ ها نیز صدق می کند.

  • برای انجام این کار مسیرStart → Control Panel → Power Options را در ویندوز طی کنید.
  • ممکن است گزینه دیگری هم در این بخش تحت عنوان low battery level دیده شود که باعث خاموش شدن دستگاه به جای شارژ کردن آن می‌شود.
  • این مشکل به ظاهر کوچک می تواند عوارض زیادی را برای سیستم کامپیوتری شما به همراه داشته باشد و حتی ممکن است باعث سوختن یکی از اجرای اصلی در برد لپ تاپ شما شود.
  • جدا کردن لپ تاپ پس از شارژ کامل، به جای این که همیشه آن را به برق وصل کنید، برای سلامت باتری شما نیز بهتر است.
  • این کار باعث می‌شود که لپ تاپ با مقدار ولتاژ ایمن‌تری کار کند و دلیل این‌که آداپتور شارژرها کمی داغ می‌شوند همین تبدیل ولتاژ است.