خرید شیر صافی برنجی کیز ایران لیست قیمت شیر صافی برنجی | کسری ساران

استرینر ساده یا صافی موقتی اشکال هندسی مختلفی دارد و بین دو فلنج در خطوط جریان بازار شیرآلات صنعتی تهران قرار می گیرد. کاربری این مدل صافی ها بسیار آسان بوده و قابلیت استفاده در بخش های مختلف خطوط لوله را دارد. شرکت ولوسند در عرصه های مختلف شیرآلات صنعتی مانند شیر چدنی ، شیر فلکه کشویی ، شیرپروانه ای و … ارائه می دهد. 2- یکی دیگر از تفاوت‌های اصلی بین این دو آن است که فیلتر یکبار مصرف است اما شیر صافی توری را می‌توان به صورت دستی تمیز نموده و مجدداً از آن استفاده کرد. همچنین بر اساس شکل ظاهری، شیرهای صافی توری دار به دو دسته T-شکل (T-Strainer) و Y-شکل (Y-Strainer) تقسیم می‌شوند.

  • شرکت آهن ملل تامین کننده آهن آلات پروژه های عمرانی شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.
  • بخار سیالات می‌تواند باعث ته‌نشین شدن سیالات شده و در نتیجه در آینده مشکلات زیادی را برای شما به وجود بیاورد.
  • شیرهای صافی از تجهیزات سیستم لوله کشی می باشند که مواد خارجی موجود در لوله را فیلترکرده و انواع مختلفی از کاربردها را دارند و برای سلامت و ایمنی سیستم بسیار لازم هستند.
  • توری داخلی تیپ T شکل به سه حالت استوانه‌ای، تخت و قوس دار تولید می‌گردد.
  • شیر صافی برنجی یکی از ابزارهای ساده فرایندی است که می‌تواند بخش بزرگی از ناخالصی‌های انواع سیالات را جداسازی کند.
  • شیرآلات با ماموریت قطع و وصل جریان، کنترل‌کننده جریان، منحرف‌کننده جریان، کنترل فشار و تخلیه هوا به صنایع مختلف خدمت می‌کنند.
بخش صافی این شیر قرار است ناخالصی‌های سیال را قبل‌ از وارد شدن به مجرای باریک و حساس تجهیزات جداسازی نماید. لذا نصب در نزدیکی تجهیزات درست قبل ‌از مدخل ورودی آنها بهترین مکان کاربردی انواع شیر صافی برنجی است. یکی از مسائلی که موجب شده تا تعداد افراد متقاضی نسبت به خرید شیر صافی برنجی افزایش یابد، مزیت‌های فوق العاده این محصول می‌باشد. به طور کلی داشتن عمر طولانی این محصول تاثیر مستقیمی را در فروش بالای آن داشته است. علاوه بر این مسئله نصب بسیار آسان این شیرها و همچنین ساختار بی نظیر آن جزو مزایای شیر صافی شناخته می‌شود.

اما در این بین مراکزی وجود دارند که با نداشتن اعتبار لازم در این زمینه، سبب کاهش کیفیت خریداران شده اند. با وجود نوسانات بسیار زیاد در بازار شیر صافی برنجی، خرید این محصول از هر مجموعه ای بسیار سخت شده است. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از مراکزی خرید خود را انجام دهید که قیمت شیر صافی را به صورت آنلاین در اختیار شما خواهند گذاشت. جهت خرید یا اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش پاس گستر تماس بگیرید. در این نوشته میخواهیم در رابطه با شیر صافی صحبت کنیم و بدانیم چه نکاتی می بایست برای خرید یک شیر صافی مناسب در نظر داشت.

توضیح کوتاه درباره شیر پروانه ای کرومباخ

انواع شیر صافی چدنی به دلیل جنس بدنه و جنس توری خود در برابر فرسایش و خوردگی از مقاومت بالائی برخوردارند. شکل ظاهری این شیر از یک سه راه ۴۵ درجه تشکیل شده که در قسمت دهانه آن توری استیل نصب می شود. در پوش انتهایی شیر صافی جهت تمیز کردن قسمت توری و استفاده مجدد قابلیت باز و بسته شدن دارد.

محصولات

هنگام خرید و در زمان نصب می باید حتما توجه کنید که بتوانید به راحتی در پوشش شیر صافی را بردارید و بتوانید توری را از آشغال های جمع شده تمیز کرده و دوباره سر جای خودش ببندید. اینکه چه پیج هایی به کار برده شده، چگونه پیچ تخلیه ایجاد شده و همینطور جنس این پیچ ها بسیار مهم است. بعضی شرکت‌ها از پیچهای گالوانیزه و روغنی استفاده می‌کنند و این پیچ‌ها بعد از مدتی بسیار سخت باز و بسته می شود. تلاش کنید تا حد امکان از شیر آلات استفاده بکنید که پیچ های آن نیز از جنس استنلس استیل ساخته شده است.

انواع مختلف شیرآلات صافی:

خرید شیر صافی برنجی کیز ایران لیست قیمت شیر صافی برنجی | کسری ساران