کسب درآمد از روبیکا پویان پلاس | نی نی سایت

باید به این مورد اشاره کنیم که محلی بودن روبیکا، امکان دسترسی به آن را تنها برای کاربران ایرانی فراهم می‌آورد. به دلیل اینکه، تعداد کاربران روبیکا در ایران زیاد است، به‌راحتی می‌توانید از این بستر به درآمد مناسب دست پیدا کنید. اگر استفاده از خدمات آژانس‌های فعال در این حوزه برای شما هزینه به دنبال دارد بهتر است برای فعالیت پایه‌ای خود، تنها تولید محتوا در یک سرویس را آغاز کنید. این امر، تسلط شما را افزایش داده و منجر به تولید محتوای باکیفیت می‌شود. بله، وجه شخصی که محتوا را ساخته و آپلود کرده است تعلق می‌گیرد، پس سعی کنید محتوا جذاب و کاربر پستند بسازید تا میزان فوروارد و دانلود در نتیجه درآمد شما بالاتر خواهد شد.

فرض کنید شما معامله گری هستید که می خواهید آربیتراژ از تتر را به ارمغان آورده و از این راه سود به دست بیاورید. در این حالت، شما باید قیمت تتر را در صرافی های گوناگون مشاهده کرده و یک صرافی ارز دیجیتال که پایین ترین قیمت را ارائه می دهد انتخاب کنید. سپس می توانید تتر خریداری شده را در صرافی دیگری که قیمت در آن بالاتر است، بفروشید. مثلا صرافی تتر ایران، ارز دیجیتال تتر را با قیمت بالاتری از فروشندگان خریداری می کند. در نتیجه شما می توانید تتر را با قیمت کمتر از صرافی های دیگر تهیه کرده و در صرافی تتر ایران به فروش برسانید.

شما به راحتی می توانید تجربه و دانش خود را به زبان خود به اشتراک بگذارید. البته با توجه به لزوم تکمیل داشبورد کاربران کسب درآمد برای کاربران، برداشت درآمدها از ۲۰ام فروردین قابل اجرا خواهد بود. بله، ولی این درآمد برای صاحب اصلی محتوا یعنی کسی که از او فوروارد کرده‌محاسبه می‌شود؛ البته روبیکا هنوز درباره کپی‌رایت و پیام‌هایی که از جای دیگری کپی می‌شود اظهار نظری نکرده است. دو روش دیگر برای درآمدزایی از طریق روبیکا وجود دارد، که می‌توانند برای افراد بسیار کارآمد و مفید باشند؛ در ادامه به بررسی این روش‌ها می‌پردازیم. برای رفتن پست به ویترین که مثل اکسپلور در اینستاگرام است باید تمام کارهایی که در بخش ساخت پیج استاندارد گفته شده را انجام بدهید علاوه بر اون کارها روش زیر را هم انجام بدهید که احتمال رفتن پستاتون به ویترین رو چند برابر میکند.

سرویس درآمدزایی روبیکا

کسب درآمد از روبیکا پویان پلاس | نی نی سایت

به بیان دیگر، درآمد شما از کانال‌تان در روبیکا با افزایش ترافیک مصرفی کاربران در کانال، افزایش پیدا می‌کرد. این سیستم باعث شده بود تا درآمدزایی برای کانال‌هایی که روی محتواهای متنی و عکس‌محور تمرکز دارند، مثل کانال‌های خبری به‌شدت محدود و کمرنگ باشد. این مسئله به‌شدت برای روبیکا حاشیه‌ساز شده بود و خیلی از کاربران معتقد بودند که این سیستم، تنها به نفع کانال‌هایی است که در آن‌ها محتواهایی چون فیلم‌های سینمایی منتشر می‌شوند چرا که آن دسته از محتواها، حجم بالایی دارند. ابتدا باید درخواست انتقال وجه دهید؛ سپس محتوای شما به‌وسیله ادمین بازرسی خواهد شد درنهایت به سود خود می‌رسید. برای برداشت وجه باید حداقل میزان درآمد شما تومان باشد؛ همچنین در تنظیمات روبیکا و در منوی اصلی می‌توانید میزان درآمد خود را مشاهده کنید.

آموز کسب درآمد از روبیکا

💯 در سیستم کسب درآمد روبیکا مدیری موفق خواهد بود که در کانال های خود محتوای اختصاصی و اکنون اینجا را کلیک کنید جذاب منتشر کند. محتواهای دست اول و ارزشمند در هر پلتفرمی که منتشر شوند می توانند نظر کاربران و مخاطبین را جلب کنند. اگر امکان تولید محتوای باکیفیت را در ابتدای راه ندارید، از روش جمع آوری محتوا استفاده کنید.

  • در ضمن اگر محتواهای شما جذاب نباشد، کاربر محتوا را به طور کامل دانلود نمیکند، پس رعایت اصول اخلاقی و جذاب بودن محتوا بسیار مهم است.
  • برنامه های زیادی در فروشگاه Play وجود دارد که به شما کمک می کند ویدیوهای خود را ویرایش کنید.
  • البته روبینو یک طرح ناقصی از اینستاگرام می باشد که دارای محدودیت ارتباطی بوده و برخی از قابلیت های اینستاگرام را نیز ندارد.
  • سایت مهندس هادی عظیمی برای ارائه خدمات تولید محتوا، طراحی سایت و ارائه آموزش هایی برای کسب درآمد اینترنتی تضمینی راه اندازی شده است.
  • ابتدا باید درخواست انتقال وجه دهید؛ سپس محتوای شما به‌وسیله ادمین بازرسی خواهد شد درنهایت به سود خود می‌رسید.